Zastrzyk energii

Sorbet z papai

Sorbet z papai

Zobacz licznik : 1541

Mrożona papaja zamienia się w przepyszny kremowy deser, gdy wymieszasz ją z innymi składnikami. Łącząc smaki innych owoców z papają uzyskasz sorbet, który będzie prawdziwym przysmakiem bez wyrzeczeń:)

Składniki

Instrukcje

Dodaj wszystkie składniki do wysokiego kielicha i mieszaj przez 10-15 sekund lub dopóki nie uzyskasz gładkiej jednolitej konsystencji.

  • Arbuz

    Chociaż 92% arbuza to woda, pozostałe 8% zawiera mnóstwo składników odżywczych, głównie przeciwutleniaczy. W ich skład wchodzi witamina A, witamina C oraz likopen, który pomaga neutralizować wolne rodniki. By przygotować arbuza do użycia w koktajlu NutriBlast, obetnij skórę i pozbądź się pestek.

  • Sok pomarańczowy

    Sok pomarańczowy często służy cukrzykom do wyrównania poziomu cukru we krwi dzięki zawartości cukrów o szybkiej wchłanialności. Ważne więc, żeby ograniczyć ilość spożywanego soku w celu uniknięcia ciągłych skoków poziomu cukru we krwi, które mogą doprowadzić do insulinooporności.

  • Grecki jogurt

    Jogurt grecki zawiera dużo białka — niesamowita odmiana dla białek zwykle spożywanych przez wegetarian. Jest również świetnym źródłem wapnia i zawiera o połowę mniej węglowodanów od zwykłego jogurtu (zdecydowana zaleta dla tych, którzy pilnują wagi). Dodaj go do swojego koktajlu jako zdrowy środek zagęszczający!

Top