Zastrzyk energii

Kremowy koktajl pomarańczowy

Kremowy koktajl pomarańczowy

Zobacz licznik : 1727

Potrzebujesz więcej energii dla ciała i ducha? Ten koktajl sorbetowy o smaku pomarańczowym da Ci energię na cały tydzień pracy! Dodaj wszystkie składniki do wysokiego kielicha i mieszaj przez 10-15 sekund lub dopóki nie uzyskasz gładkiej jednolitej konsystencji.

Składniki

Instrukcje

Dodaj wszystkie składniki do wysokiego kielicha i mieszaj przez 10-15 sekund lub dopóki nie uzyskasz gładkiej jednolitej konsystencji.

 • Mrożony banan

  Banany są łatwe w trawieniu i zawierają potas, błonnik, mangan i witaminę C, dzięki czemu są świetne dla dzieci oraz dla osób w trakcie rekonwalescencji. Ułatwiają zasypianie i wspierają działanie układu odpornościowego, a także wpływają na utrzymanie właściwego poziomu wapnia w organizmie.

 • Pomarańcza

  Soczyste i słodkie pomarańcze, słynne ze swojej wysokiej zawartości witaminy C, posiadają właściwości lecznicze, które powiązano z szeroką gamą związków fitoskładników w nich zawartych. Cytrus ten wydaje się oferować najbardziej znaczącą ochronę przed rakiem przełyku, krtani, gardła i żołądka. Pamiętaj, żeby obrać skórkę przed ekstrakcją w NutriBullet.

 • Marchewka

  Nadchodzi rozpuszczalny błonnik! Marchewki są bogate w rozpuszczalny błonnik, który może pomóc obniżyć cholesterol, dosłownie wyprowadzając go z krwiobiegu. Marchewki zawierają również wiele beta-karotenu, który pomaga zapobiegać niektórym odmianom raka. Także rewelacyjne dla wzroku.

 • Wanilia

  Wanilia, czyli ekstrakt z ziaren wanilii, zawiera mnóstwo przeciwutleniaczy, doskonałych w zwalczaniu wolnych rodników. Aromaty wanilii są również dobre dla systemu nerwowego i mówi się, że mają właściwości uspokajające.

 • Białko w proszku

  Dodawanie białka w proszku do koktajlu NutriBlast może być kontrowersyjną sprawą. O ile nie jesteś sportowcem na ścisłej diecie, twoje zapotrzebowanie na białko zaspokoją naturalne, chude źródła bogatych w białko pokarmów. Ale to nie powstrzymuje wielu ludzi przed dodaniem go do wysokiego kubka NutriBullet co rano!

 • Mleko migdałowe

  Zamienniki dla produktów mlecznych wyrastają jak grzyby po deszczu. Mleko migdałowe jest drugie, po mleku sojowym, pod względem popularności. Zawiera mniej kalorii i 50% więcej wapnia niż mleko krowie. Nie ma w nim laktozy ani kazeiny, choć powinni go unikać ludzie z alergiami na orzechy.  

Top