Zastrzyk energii

Cytrusowy NutriBlast Energetyczny

Cytrusowy NutriBlast Energetyczny

Zobacz licznik : 2341

Lato za oknem nie trwa wiecznie, ale może trwać w Twojej kuchni! Z nasza propozycją na Cytrusowy NutriBlast Energetyczny poczujesz się jakby słońce świeciło równie mocno przez cały rok!

Składniki

Instrukcje

Dodaj wszystkie składniki do wysokiego kielicha i mieszaj przez 10-15 sekund lub dopóki nie uzyskasz gładkiej jednolitej konsystencji.

 • Marchewki

  Nadchodzi rozpuszczalny błonnik! Marchewki są bogate w rozpuszczalny błonnik, który może pomóc obniżyć cholesterol, dosłownie wyprowadzając go z krwiobiegu. Marchewki zawierają również wiele beta-karotenu, który pomaga zapobiegać niektórym odmianom raka. Także rewelacyjne dla wzroku.

 • Imbir

  Skoro jest tak niesamowity, nie ma się co dziwić, że imbir ma tyle zastosowań. Imbir jest nie tylko spożywany jako jedzenie, lecz również jest używany jako przyprawa i lekarstwo. Dzieje się tak zapewne dlatego, że ten aromatyczny korzeń zawiera dużą ilość olejków eterycznych.

 • Pomarańcza

  Soczyste i słodkie pomarańcze, słynne ze swojej wysokiej zawartości witaminy C, posiadają właściwości lecznicze, które powiązano z szeroką gamą związków fitoskładników w nich zawartych. Cytrus ten wydaje się oferować najbardziej znaczącą ochronę przed rakiem przełyku, krtani, gardła i żołądka. Pamiętaj, żeby obrać skórkę przed ekstrakcją w NutriBullet.

 • Cytryna

  Chcesz wyrównać swój poziom pH? Cytryny może i są kwaśne, ale nie daj się zwieść! Cytryny tak naprawdę są doskonałe, żeby utrzymać zasadowość organizmu ciała na odpowiednim poziomie, potrafią też zdziałać cuda dla układu trawiennego i służą jako odtruwacze, pomagając utrzymać organizm w czystości!

 • Nasiona konopi

  Nasiona konopi są naładowane bogatymi w składniki odżywcze olejami, jak również łatwo trawionym białkiem. Zaledwie dwie łyżki tych nasion dostarczają 11 gramów wysokiej jakości białka, które pomoże twoim komórkom rozwijać się i regenerować. Nasiona konopi są również dobrym źródłem kwasów tłuszczowych omega-6 i omega-3, które pomagają regulować serce, układ odpornościowy i hormony.

 • Woda

  Aby przygotować płynny koktajl NutriBlast, musisz dodać ciekły składnik. Woda jest przeważnie neutralna w smaku i nie dodaje kalorii. Na naszej planecie woda jest najlepszym sposobem, by nawodnić organizm. Wielu z nas jest odwonionych, nie zdając sobie z tego sprawy.

Top