Zastrzyk energii

Awokado marzeń

Awokado marzeń

Zobacz licznik : 2318

Awokado to jeden z najzdrowszych owoców na świecie. Zawiera bogatą ilość zdrowych tłuszczów wspomagających pracę układu nerwowego oraz serca. Dodatkowo, inne składniki bogate w błonnik, takie jak szpinak, gruszka i banan pomogą obniżyć poziom cholesterolu i zmniejszają ryzyko chorób sercowo-naczyniowych. Dodaj kilka kropli ekstraktu waniliowego i odrobinę cynamonu aby koktajl miał słodki posmak, co pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie.

Składniki

Instrukcje

Dodaj wszystkie składniki do wysokiego kielicha i mieszaj, dopóki nie uzyskasz gładkiej jednolitej konsystencji. Ciesz się nowym Nutriblastem!

 • Szpinak

  Może nie będziesz po nim dokładnie jak Popeye, ale szpinak z pewnością dostarczy ci solidną dawkę składników odżywczych. W jego delikatnych, pysznych liściach zawarte są redukujące ciśnienie krwi białka zwane peptydami, zwalczające raka fitoskładniki i budujące kości cząsteczki witaminy K.

 • Awokado

  Bogate w witaminy i minerały awokado jest często postrzegane jako jedzenie idealne. Każde awokado zawiera aż 4 gramy białka; to więcej niż w jakimkolwiek innym owocu! Dodatkowo awokado zawiera największe wśród owoców stężenie tłuszczów jednonienasyconych, związków, które są niezbędne do zdrowego rozwoju mózgu. Żeby dodać awokado do koktajlu, przetnij je na pół, przekręć połówki, żeby się rozdzieliły, usuń pestkę i wyskrob zielony miąższ.

 • Gruszka

  Gruszki są hipoalergiczne – raczej nie powodują reakcji alergicznych – i bogate w dietetyczny błonnik, oczyszczający okrężnicę. Ten świeży, soczysty owoc zawiera zwalczającą wolne rodniki miedź i witaminę C. Aby przygotować gruszkę do ekstrakcji w NutriBullet, dobrze ją umyj, przetnij na pół, wyjmij ogryzek, ogonek i nasiona. Skórkę można zostawić.

 • Banan

  Banany są łatwe w trawieniu i zawierają potas, błonnik, mangan i witaminę C, dzięki czemu są świetne dla dzieci oraz dla osób w trakcie rekonwalescencji. Ułatwiają zasypianie i wspierają działanie układu odpornościowego, a także wpływają na utrzymanie właściwego poziomu wapnia w organizmie.

 • Cynamon

  Odrobina cynamonu dosłodzi twój koktajl NutriBlast bez dodatku cukru! Cynamon posiada jednak wiele innych pożądanych właściwości. Na przykład wiadomo o nim, że jest przeciwutleniaczem, zapobiega cukrzycy, łagodzi stany zapalne i wzdęcia.

 • Mleko migdałowe

  Zamienniki dla produktów mlecznych wyrastają jak grzyby po deszczu. Mleko migdałowe jest drugie, po mleku sojowym, pod względem popularności. Zawiera mniej kalorii i 50% więcej wapnia niż mleko krowie. Nie ma w nim laktozy ani kazeiny, choć powinni go unikać ludzie z alergiami na orzechy.  

Top