Schudnij

Witaminowa rakieta

Witaminowa rakieta

Zobacz licznik : 2238

Niekiedy gorzki smak grejpfruta może odstraszać, ale po koktajlu Witaminowa Rakieta, można się przekonać do tego pysznego owocu! Jest niskokaloryczny i według najnowszych badań może pomóc w odchudzaniu. Jest idealnym towarzyszem każdej diety. Jagody posiadają niski indeks glikemiczny i doskonale nadają się przy wzmożonym wysiłku fizycznym.

Składniki

Instrukcje

 • Jarmuż

  Jarmuż ma bardzo wysoką zawartość dwóch ważnych przeciwutleniaczy — karotenoidów i flawonoidów — które jak udowodniono pomagają w zapobieganiu nowotworom pęcherza, piersi, jelita grubego, jajników i prostaty. Jarmuż zawiera również dużą różnorodność witamin i minerałów, które polepszają zdrowie układu krążeniowego i odtruwają organizm.

 • Grejpfrut

  Czy znasz dietę grejpfrutową? Niszczące tłuszcz właściwości grejpfruta są przypisywane do jego zdolności regulowania poziomu insuliny i zaspokajania głodu. Grejpfrut to kopalnia witaminy C i bogate źródło likopeny, ważnego przeciwutleniacza dla zdrowia prostaty.

 • Mieszanka jagód

  Mieszanki jagód zazwyczaj kupuje się mrożone, a zawartość składników odżywczych zależy od rodzajów jagód znajdujących się w paczce. Jagody zazwyczaj zawierają fitochemikalia i flawonoidy, które dają im wyraźne barwy, jak również zapobiegają niektórym odmianom raka. Truskawki i czarne jagody są bogate w witaminę C.

 • Imbir

  Skoro jest tak niesamowity, nie ma się co dziwić, że imbir ma tyle zastosowań. Imbir jest nie tylko spożywany jako jedzenie, lecz również jest używany jako przyprawa i lekarstwo. Dzieje się tak zapewne dlatego, że ten aromatyczny korzeń zawiera dużą ilość olejków eterycznych.

 • Woda kokosowa

  Znana jako naturalna Gatorade, zawarte w niej elektrolity nawodniają organizm lepiej niż zwykła woda. Głównym elektrolitem w wodzie kokosowej jest potas. Ma mniej sodu w porównaniu z napojami dla sportowców, lecz nie zawiera dodanych cukrów, dodatków smakowych lub barwników! 

Top