Schudnij

Schudnij z klasą!

Schudnij z klasą!

Zobacz licznik : 1877

Kompleksowa dieta musi być tak zaprojektowana, aby wprowadzenie jej do różnych stylów życia było proste i intuicyjne, a stosowanie się do niej - wygodne. Ten koktajl właśnie taki jest! Spróbuj!

Składniki

Instrukcje

 • Szpinak

  Może nie będziesz po nim dokładnie jak Popeye, ale szpinak z pewnością dostarczy ci solidną dawkę składników odżywczych. W jego delikatnych, pysznych liściach zawarte są redukujące ciśnienie krwi białka zwane peptydami, zwalczające raka fitoskładniki i budujące kości cząsteczki witaminy K.

 • Jarmuż

  Jarmuż ma bardzo wysoką zawartość dwóch ważnych przeciwutleniaczy — karotenoidów i flawonoidów — które jak udowodniono pomagają w zapobieganiu nowotworom pęcherza, piersi, jelita grubego, jajników i prostaty. Jarmuż zawiera również dużą różnorodność witamin i minerałów, które polepszają zdrowie układu krążeniowego i odtruwają organizm.

 • Buraki

  Te smaczne i sycące warzywa zawierają również niewiele kalorii i zero tłuszczów trans czy tłuszczów nasyconych. Mają w swoim składzie sód, magnez, wapń, żelazo, fosfor i sporo zdrowych węglowodanów, które dodadzą ci siły na rozpoczęcie dnia.

 • Awokado

  Bogate w witaminy i minerały awokado jest często postrzegane jako jedzenie idealne. Każde awokado zawiera aż 4 gramy białka; to więcej niż w jakimkolwiek innym owocu! Dodatkowo awokado zawiera największe wśród owoców stężenie tłuszczów jednonienasyconych, związków, które są niezbędne do zdrowego rozwoju mózgu. Żeby dodać awokado do koktajlu, przetnij je na pół, przekręć połówki, żeby się rozdzieliły, usuń pestkę i wyskrob zielony miąższ.

 • Jagody

  Mieszanki jagód zazwyczaj kupuje się mrożone, a zawartość składników odżywczych zależy od rodzajów jagód znajdujących się w paczce. Jagody zazwyczaj zawierają fitochemikalia i flawonoidy, które dają im wyraźne barwy, jak również zapobiegają niektórym odmianom raka. Truskawki i czarne jagody są bogate w witaminę C.

 • Maliny

  Kto potrafi się oprzeć słodkiej, soczystej malinie? Są pełne fitoskładników blokujących działanie wolnych rodników i zawierają elagotaniny, przeciwutleniacze znajdowane wyłącznie w malinach.

 • Gruszka

  Gruszki są hipoalergiczne – raczej nie powodują reakcji alergicznych – i bogate w dietetyczny błonnik, oczyszczający okrężnicę. Ten świeży, soczysty owoc zawiera zwalczającą wolne rodniki miedź i witaminę C. Aby przygotować gruszkę do ekstrakcji w NutriBullet, dobrze ją umyj, przetnij na pół, wyjmij ogryzek, ogonek i nasiona. Skórkę można zostawić.

 • Winogrona

  Winogrona działają istne cuda dla serca. Polifenole zawarte w skórce obniżają ryzyko zachorowania na choroby układu krążenia i chronią dobry cholesterol znajdujący się w organizmie. Opłucz i zerwij winogrona z kiści przed dodaniem do koktajlu. Nie usuwaj skórki ani pestek (jeśli są), jako że są bardzo odżywcze.

 • Woda

  Aby przygotować płynny koktajl NutriBlast, musisz dodać ciekły składnik. Woda jest przeważnie neutralna w smaku i nie dodaje kalorii. Na naszej planecie woda jest najlepszym sposobem, by nawodnić organizm. Wielu z nas jest odwonionych, nie zdając sobie z tego sprawy.

Top