Schudnij

Pełnoziarnisty wehikuł czasu

Pełnoziarnisty wehikuł czasu

Zobacz licznik : 1426

Składniki tego koktajlu zadziałają na Twoją cerę jak wehikuł czasu! Pożywne i sycące połączenie gotowanego ryżu i jagód jest nie tylko bogata w przeciwutleniacze i błonnik, lecz również da Ci ten energetyczny zastrzyk, którego potrzebujesz.

Składniki

Instrukcje

 • Brązowy ryż

  Ryż jest drugim co do ilości produkcji zbożem świata, ale pierwszym jeśli chodzi o dostarczanie żywności dla ludzkości. Zapewnia solidną dawkę kalorii dla większości Azji, Ameryki Południowej i Indii. Badania wykazały, że pełnoziarnisty brązowy ryż może pomóc zmniejszyć ryzyko cukrzycy, obniżyć cholesterol i pomóc w utrzymywaniu zdrowej wagi.

 • Banan

  Banany są łatwe w trawieniu i zawierają potas, błonnik, mangan i witaminę C, dzięki czemu są świetne dla dzieci oraz dla osób w trakcie rekonwalescencji. Ułatwiają zasypianie i wspierają działanie układu odpornościowego, a także wpływają na utrzymanie właściwego poziomu wapnia w organizmie.

 • Borówki

  Borówki zawierają szeroką gamę mikroskładników, takich jak mangan, witamina C i witamina K. Te jagody mocy są również bogate w błonnik i znane z właściwości przeciwzapalnych. Po prostu opłucz je przed dodaniem do koktajlu NutriBlast.

 • Mleko ryżowe

  Mleko ryżowe jest często stosowane jako alternatywa w pieczeniu lub gotowaniu, ze względu na swój neutralny smak. Ma sporo kalorii, około 120 na kubek. Ma niską zawartość białka, wapnia i witaminy D, ale jest dobrym substytutem dla osób z alergią na nabiał, soje lub orzechy.

 • Miód

  Surowy, organiczny miód, dzięki zawartości węglowodanów, jest świetny w dostarczaniu tak często potrzebnego zastrzyku energii. Miód także dobrze łagodzi ból gardła, poranne mdłości i infekcje pęcherza. Surowy miód jest znacznie zdrowszą opcją od rafinowanych cukrów, takich jak glukoza czy sacharoza.

 • Cynamon

  Odrobina cynamonu dosłodzi twój koktajl NutriBlast bez dodatku cukru! Cynamon posiada jednak wiele innych pożądanych właściwości. Na przykład wiadomo o nim, że jest przeciwutleniaczem, zapobiega cukrzycy, łagodzi stany zapalne i wzdęcia.

 • Woda

  Aby przygotować płynny koktajl NutriBlast, musisz dodać ciekły składnik. Woda jest przeważnie neutralna w smaku i nie dodaje kalorii. Na naszej planecie woda jest najlepszym sposobem, by nawodnić organizm. Wielu z nas jest odwonionych, nie zdając sobie z tego sprawy.

Top