Schudnij

Odżywczy NutriBlast

Odżywczy NutriBlast

Zobacz licznik : 1408

Ten koktajl NutriBlast korzystnie wpływa na układ krążenia – żeby Twoje serce pozostało silne i krzepkie! Ciesz się pełnym doładowaniem dzięki składnikom odżywczym chroniącym serce, jednocześnie zaspokajając pragnienie i dając sobie wystarczającą ilość energii na wyjście i trening.

Składniki

Instrukcje

 • Szpinak

  Może nie będziesz po nim dokładnie jak Popeye, ale szpinak z pewnością dostarczy ci solidną dawkę składników odżywczych. W jego delikatnych, pysznych liściach zawarte są redukujące ciśnienie krwi białka zwane peptydami, zwalczające raka fitoskładniki i budujące kości cząsteczki witaminy K.

 • Burak

  Te smaczne i sycące warzywa zawierają również niewiele kalorii i zero tłuszczów trans czy tłuszczów nasyconych. Mają w swoim składzie sód, magnez, wapń, żelazo, fosfor i sporo zdrowych węglowodanów, które dodadzą ci siły na rozpoczęcie dnia.

 • Borówki

  Borówki zawierają szeroką gamę mikroskładników, takich jak mangan, witamina C i witamina K. Te jagody mocy są również bogate w błonnik i znane z właściwości przeciwzapalnych. Po prostu opłucz je przed dodaniem do koktajlu NutriBlast.

 • Gruszka

  Gruszki są hipoalergiczne – raczej nie powodują reakcji alergicznych – i bogate w dietetyczny błonnik, oczyszczający okrężnicę. Ten świeży, soczysty owoc zawiera zwalczającą wolne rodniki miedź i witaminę C. Aby przygotować gruszkę do ekstrakcji w NutriBullet, dobrze ją umyj, przetnij na pół, wyjmij ogryzek, ogonek i nasiona. Skórkę można zostawić.

 • Nasiona lnu

  Mielone siemię lniane to nic innego, jak przemielone nasiona lnu, które są znane jako niezwykłe źródło kwasów tłuszczowych omega-3 i za właściwości redukujące ryzyko zachorowania na raka, cukrzycę, choroby serca czy wylew.

 • Kiełki pszenicy

  Czym są kiełki pszenicy? Ziarna pszenicy składają się z trzech części: otrębów, kiełków i bielma. Włóknista, zewnętrzna warstwa to otręby, główny składnik niezbędnych tłuszczów i witamin zawartych w pszenicy. Zawartość błonnika przyczynia się do regulacji poziomu cukru we krwi, kontroli poziomu cholesterolu i oczyszczania organizmu z toksyn.

 • Oliwa z oliwek

  Ta zdrowa oliwa to największa gwiazda w diecie śródziemnomorskiej ze względu na wysoką zawartość tłuszczów jednonienasyconych. Dba o serce dzięki polifenolom, które chronią nasze komórki przed uszkodzeniem. Diety bogate w te zdrowe tłuszcze obniżają również „zły" cholesterol LDL.

 • Woda

  Aby przygotować płynny koktajl NutriBlast, musisz dodać ciekły składnik. Woda jest przeważnie neutralna w smaku i nie dodaje kalorii. Na naszej planecie woda jest najlepszym sposobem, by nawodnić organizm. Wielu z nas jest odwonionych, nie zdając sobie z tego sprawy.

Top