Schudnij

Malina w czekoladzie

Malina w czekoladzie

Zobacz licznik : 1178

Potrzebujesz trochę energii? Ten koktajl pobudzi Cię dzięki kofeinie. Zawiera również obniżające stany zapalne składniki: kakao i maliny, które są świetne na takie schorzenia, jak artretyzm i dna moczanowa!

Składniki

Instrukcje

 • Maliny

  Kto potrafi się oprzeć słodkiej, soczystej malinie? Są pełne fitoskładników blokujących działanie wolnych rodników i zawierają elagotaniny, przeciwutleniacze znajdowane wyłącznie w malinach.

 • Kakao

  To superjedzenie Majów to czekolada w najczystszej formie. Kakaowiec to naturalny sposób numer jeden na utratę wagi i zastrzyk energii. Surowy kakaowiec wspomaga pracę serca i zawiera największe stężenie przeciwutleniaczy ze wszystkich pokarmów na świecie! Pomaga regulować poziom cukru we krwi i dotlenia krew. Kakao jest wyjątkowo bogate w magnez, chrom, żelazo, mangan, fosfor, cynk i miedź.

 • Kawa

  Wiele osób rozpoczyna dzień od filiżanki starej dobrej kawusi. O ile picie kawy może przynieść pewne korzyści dla zdrowia, to dodane do niej cukier lub śmietanka już nie. Jeśli pragniesz poczuć zastrzyk kofeinowej energii, dodaj do koktajlu parzoną, schłodzoną kawę, ale bez cukru.

 • Mleko migdałowe

  Zamienniki dla produktów mlecznych wyrastają jak grzyby po deszczu. Mleko migdałowe jest drugie, po mleku sojowym, pod względem popularności. Zawiera mniej kalorii i 50% więcej wapnia niż mleko krowie. Nie ma w nim laktozy ani kazeiny, choć powinni go unikać ludzie z alergiami na orzechy.  

Top