Schudnij

Energetyzujący zastrzyk z maca

Energetyzujący zastrzyk z maca

Zobacz licznik : 1227

Składniki

Instrukcje

Od dodania Ci energii, po równoważenie hormonów, maca jest dopalaczem godnym każdego koktajlu NutriBlast! Sama jej odstresowująca, uspokajająca i przeciwutleniająca moc podniesie Cię na duchu, a dodatkowa dawka energii, którą poczujesz po tym bezkofeinowym proszku sprawi, że będziesz głośno chwalić jej zalety.

 • Maca

  Jest prawdziwym adaptogenem: pomaga nam przystosować się do różnych rodzajów stresu. Maca zawiera prekursory hormonów, które pomagają podtrzymać zdrowie układu hormonalnego, w tym zdrowie podwzgórza (znajdującego się w mózgu), tarczycy i narządów rozrodczych. Wykazano również, że pomaga przy zachowaniu energii, utrzymaniu dobrego nastroju, zasypianiu, podtrzymaniu libido i zwalczaniu niepokoju.

 • Masło migdałowe

  Jeśli masz już dość masła orzechowego, zamień go smaczną alternatywą: masłem migdałowym! Masło migdałowe zawiera witaminę E, potas, magnez, żelazo, wapń i fosfor. Migdały są dobrym źródłem błonnika, białka roślinnego i zdrowych tłuszczów jednonienasyconych. Dodaj łyżkę tej orzechowej masy do koktajlu, a otrzymasz odżywcze doładowanie!

 • Nasiona chia

  To nasiono Majów zawiera piorunująca mieszankę białka, węglowodanów, tłuszczów i błonnika, i jest idealnym sposobem na podniesienie energii! Są również bogate w kwasy omega-3 i omega-6, które pomagają regulować poziom cukru we krwi i spowalniają trawienie węglowodanów. Oprócz tego, nasiona chia są dobrym źródłem żelaza, wapnia i cynku. Te malutkie nasiona maja wszystko!

 • Awokado

  Bogate w witaminy i minerały awokado jest często postrzegane jako jedzenie idealne. Każde awokado zawiera aż 4 gramy białka; to więcej niż w jakimkolwiek innym owocu! Dodatkowo awokado zawiera największe wśród owoców stężenie tłuszczów jednonienasyconych, związków, które są niezbędne do zdrowego rozwoju mózgu. Żeby dodać awokado do koktajlu, przetnij je na pół, przekręć połówki, żeby się rozdzieliły, usuń pestkę i wyskrob zielony miąższ.

 • Białko grochu

  Z niską zawartością tłuszczu i bogate w białka roślinne, białko grochu jest zdrowym sposobem na sprostanie dziennemu zapotrzebowaniu na białko. Niedobór białka może skutkować utratą masy mięśniowej, zmniejszoną odpornością i problemami z sercem i układem oddechowym. Niedawne badania wykazały, że białko grochu może być naturalnym sposobem na regulowanie ciśnienia krwi i funkcjonowania nerek.

 • Kakao

  To superjedzenie Majów to czekolada w najczystszej formie. Kakaowiec to naturalny sposób numer jeden na utratę wagi i zastrzyk energii. Surowy kakaowiec wspomaga pracę serca i zawiera największe stężenie przeciwutleniaczy ze wszystkich pokarmów na świecie! Pomaga regulować poziom cukru we krwi i dotlenia krew. Kakao jest wyjątkowo bogate w magnez, chrom, żelazo, mangan, fosfor, cynk i miedź.

 • Kostki lodu

  Tak, NutriBlast poradzi sobie z lodem! Żeby mieć pewność, że zrobisz możliwie najlepszy koktajl, do przygotowania kostek lodu używaj filtrowanej wody. Jeśli używasz dużych kostek, włóż je jako ostatnie do naczynia, żeby były pierwsze w kolejności do mielenia przez ostrze. Użyj najpierw funkcji impulsów, żeby je posiekać, a potem ustaw na tryb stały (hold), żeby przygotować schłodzony, gęsty i smaczny NutriBlast.

 • Mleko migdałowe

  Zamienniki dla produktów mlecznych wyrastają jak grzyby po deszczu. Mleko migdałowe jest drugie, po mleku sojowym, pod względem popularności. Zawiera mniej kalorii i 50% więcej wapnia niż mleko krowie. Nie ma w nim laktozy ani kazeiny, choć powinni go unikać ludzie z alergiami na orzechy.  

Top