Schudnij

Eliksir energii

Eliksir energii

Zobacz licznik : 1287

Dodaj sobie sporo wigoru tym pysznym energetyzującym eliksirem! To NutriBlast pełen błonnika, idealny dla początkujących, który uczyni Twoje serce silniejszym. Zawiera również dużo naturalnych kwasów tłuszczowych omega pochodzących z orzechów włoskich, które poprawiają stan układu krążenia i łagodzą stany zapalne w całym ciele. To idealne popołudniowe pobudzenie!

Składniki

Instrukcje

 • Liście młodej kapusty

  Przypominające nieco dziką kapustę, liście młodej kapusty są ciemniejsze i trochę bardziej gorzkie od innych zielonych warzyw. Jeśli nie jesteś fanem gorzkiego smaku, nic nie szkodzi. Owoce w koktajlu NutriBlast z łatwością zneutralizują ten smak, a z pewnością nie chcesz, by ominęła cię cudowna dawka witaminy C, kwasu foliowego i dietetycznego błonnika.

 • Banan

  Banany są łatwe w trawieniu i zawierają potas, błonnik, mangan i witaminę C, dzięki czemu są świetne dla dzieci oraz dla osób w trakcie rekonwalescencji. Ułatwiają zasypianie i wspierają działanie układu odpornościowego, a także wpływają na utrzymanie właściwego poziomu wapnia w organizmie.

 • Winogrona

  Winogrona działają istne cuda dla serca. Polifenole zawarte w skórce obniżają ryzyko zachorowania na choroby układu krążenia i chronią dobry cholesterol znajdujący się w organizmie. Opłucz i zerwij winogrona z kiści przed dodaniem do koktajlu. Nie usuwaj skórki ani pestek (jeśli są), jako że są bardzo odżywcze.

 • Gruszka

  Gruszki są hipoalergiczne – raczej nie powodują reakcji alergicznych – i bogate w dietetyczny błonnik, oczyszczający okrężnicę. Ten świeży, soczysty owoc zawiera zwalczającą wolne rodniki miedź i witaminę C. Aby przygotować gruszkę do ekstrakcji w NutriBullet, dobrze ją umyj, przetnij na pół, wyjmij ogryzek, ogonek i nasiona. Skórkę można zostawić.

 • Woda

  Aby przygotować płynny koktajl NutriBlast, musisz dodać ciekły składnik. Woda jest przeważnie neutralna w smaku i nie dodaje kalorii. Na naszej planecie woda jest najlepszym sposobem, by nawodnić organizm. Wielu z nas jest odwonionych, nie zdając sobie z tego sprawy.

Top