Oczyść się

Tropikalny shake

Tropikalny shake

Zobacz licznik : 2372

Już tęsknisz za latem? Polecamy wypad w egzotyczne regiony razem z tym Nutriblastem! Podawaj z listkami świeżej bazylii i kilkoma kawałkami ananasa.

Składniki

Instrukcje

Dodaj wszystkie składniki do wysokiego kielicha i mieszaj przez 30 sekund, dopóki nie uzyskasz gładkiej jednolitej konsystencji.

  • Ananas

    Jeden kubek słodkiego, odświeżającego ananasa dostarcza 76,5% dziennej zalecanej dawki manganu, minerału niezbędnego dla produkcji energii i przeciwutleniaczy. Ananas zawiera również witaminę C, która wzmacnia odporność. Poza tym, ananas łagodzi trawienie i działa przeciwzapalnie.

  • Bazylia

    Bazylia posiada niesłychaną liczbę właściwości przeciwutleniających, które mogą chronić organizm przed np. chorobami cywilizacyjnymi lub przedwczesnym starzeniem, mogą również poprawiać nastrój i przynosić ulgę w stanie depresji. Bazylia jest rośliną o właściwościach antybakteryjnych i jest obiektem badań nad jej możliwościami przeciwdziałania stanom zapalnym.

  • Mleko migdałowe

    Zamienniki dla produktów mlecznych wyrastają jak grzyby po deszczu. Mleko migdałowe jest drugie, po mleku sojowym, pod względem popularności. Zawiera mniej kalorii i 50% więcej wapnia niż mleko krowie. Nie ma w nim laktozy ani kazeiny, choć powinni go unikać ludzie z alergiami na orzechy.  

Top