Oczyść się

NutriBlast z trawą pszeniczną

NutriBlast z trawą pszeniczną

Zobacz licznik : 1171

Oczyść swój organizm stosując trawę pszeniczną – składnik, z którym, w przeciwieństwie do urządzeń o podobnym działaniu, NutriBullet radzi sobie doskonale. Wydobądź witaminy, w tym głównie witaminę A i C, aminokwasy oraz znaczną ilość białka. Wszystkie składniki pomogą oczyścić Twój organizm od stóp do głów!

Składniki

Instrukcje

 • Szpinak

  Może nie będziesz po nim dokładnie jak Popeye, ale szpinak z pewnością dostarczy ci solidną dawkę składników odżywczych. W jego delikatnych, pysznych liściach zawarte są redukujące ciśnienie krwi białka zwane peptydami, zwalczające raka fitoskładniki i budujące kości cząsteczki witaminy K.

 • Ananas

  Jeden kubek słodkiego, odświeżającego ananasa dostarcza 76,5% dziennej zalecanej dawki manganu, minerału niezbędnego dla produkcji energii i przeciwutleniaczy. Ananas zawiera również witaminę C, która wzmacnia odporność. Poza tym, ananas łagodzi trawienie i działa przeciwzapalnie.

 • Truskawki

  Ten słodki przysmak naładowany jest fenolami o dzianiu antyrakowym, przeciwzapalnym i chroniącym serce. Truskawki mają bardzo uniwersalny smak i pasują do wielu innych smaków, co czyni je idealnym dodatkiem do koktajlu NutriBlast. Dokładnie opłukaj i oderwij szypułki przed dodaniem do koktajlu.

 • Superfood supergreens
  Badania wykazały niezwykłą moc chlorofilu – pigmentu młodości znajdującego się w zielonych warzywach. Czytaj dalej
 • Niesłodzone wiórki kokosowe

  Może być ciężko znaleźć w sklepie świeżego kokosa, nie wspominając już o wysiłku, jaki trzeba włożyć, by tego gada rozłupać! Jeśli chcesz pominąć tą część i przejść od razu do jedzenia, spróbuj niesłodzonych wiórek kokosowych! Sprzedawane w paczkach, wiórki to przeważnie wysuszony miąższ kokosa, używany czasem przy pieczeniu ciasta.

 • Woda kokosowa

  Znana jako naturalna Gatorade, zawarte w niej elektrolity nawodniają organizm lepiej niż zwykła woda. Głównym elektrolitem w wodzie kokosowej jest potas. Ma mniej sodu w porównaniu z napojami dla sportowców, lecz nie zawiera dodanych cukrów, dodatków smakowych lub barwników! 

Top