Oczyść się

Nerkowce w akcji

Nerkowce w akcji

Zobacz licznik : 1708

Ten niezwykle czerwony NutriBlast przyrządza się ze składników, które na pewno masz w szafce kuchennej – nerkowce, jagody i płatki owsiane! Pełen przeciwutleniaczy, mających pomóc oczyścić Twój organizm i usunąć szkodliwe patogeny. Dodatkowo dostarczy Ci zastrzyku energii wtedy, kiedy go będziesz najbardziej potrzebować.

Składniki

Instrukcje

 • Szpinak

  Może nie będziesz po nim dokładnie jak Popeye, ale szpinak z pewnością dostarczy ci solidną dawkę składników odżywczych. W jego delikatnych, pysznych liściach zawarte są redukujące ciśnienie krwi białka zwane peptydami, zwalczające raka fitoskładniki i budujące kości cząsteczki witaminy K.

 • Mrożone jagody

  Mieszanki jagód zazwyczaj kupuje się mrożone, a zawartość składników odżywczych zależy od rodzajów jagód znajdujących się w paczce. Jagody zazwyczaj zawierają fitochemikalia i flawonoidy, które dają im wyraźne barwy, jak również zapobiegają niektórym odmianom raka. Truskawki i czarne jagody są bogate w witaminę C.

 • Truskawki

  Ten słodki przysmak naładowany jest fenolami o dzianiu antyrakowym, przeciwzapalnym i chroniącym serce. Truskawki mają bardzo uniwersalny smak i pasują do wielu innych smaków, co czyni je idealnym dodatkiem do koktajlu NutriBlast. Dokładnie opłukaj i oderwij szypułki przed dodaniem do koktajlu.

 • Nerkowce

  Zmiksowane orzechy nerkowca, które są w rzeczywistości pestkami owocu nanercza zachodniego mającymi kształt nerki, są równie doskonałe jak masło orzechowe czy migdałowe. Nerkowce zawierają miedź, mangan, tryptofan, magnez i fosfor, jak również dobre dla serca tłuszcze jednonienasycone.

 • Płatki owsiane

  Niektóre gatunki owsa, jak np. jęczmień, zawierają specjalny błonnik zwany betaglukanem, który efektywnie obniża poziom cholesterolu. Zboża takie jak owies powodują zwiększenie spożycia przeciwutleniaczy i pomagają regulować poziom cukru we krwi – świetny mechanizm chroniący przed cukrzycą typu 2. Czy wiesz, że owsa używa się jako naturalnego roztworu przeciw swędzeniu?

 • Nasiona lnu

  Mielone siemię lniane to nic innego, jak przemielone nasiona lnu, które są znane jako niezwykłe źródło kwasów tłuszczowych omega-3 i za właściwości redukujące ryzyko zachorowania na raka, cukrzycę, choroby serca czy wylew.

 • Niesłodzone mleko migdałowe

  Zamienniki dla produktów mlecznych wyrastają jak grzyby po deszczu. Mleko migdałowe jest drugie, po mleku sojowym, pod względem popularności. Zawiera mniej kalorii i 50% więcej wapnia niż mleko krowie. Nie ma w nim laktozy ani kazeiny, choć powinni go unikać ludzie z alergiami na orzechy.  

Top