Bądź szczęśliwy

Zielony Nutriblast

Zielony Nutriblast

Zobacz licznik : 2253

Zielony i odświeżający, a w dodatku naładowany witaminami i minerałami – czego chcieć więcej? Ten NutriBlast to dobry przykład na lekki, nieprzetworzony posiłek, po którym nie poczujesz się ciężko, ani ospale. Odrobina cytryny, selera i ogórka sprawi, że pokochasz jego smak oraz to uczucie lekkości po jego wypiciu.

Składniki

Instrukcje

 • Mieszanka sałat

  Pakowane mieszanki sałat to wygodny sposób, żeby otrzymać różnorodne świeże, zielone, liściaste warzywa bez potrzeby wybierania każdej jarzyny oddzielnie. Zawartość może być różna, ale zazwyczaj zawierają kombinację młodej sałaty rzymskiej, botwinki, rukoli, endywii, mizuny i czerwonej cykorii.

 • Jabłko

  Uważa się, że bogate w przeciwulteniacze jabłka zwalczają wiele rodzajów nowotworów i mogą być kluczem, dzięki któremu unikniesz wizyt u lekarza. Są również pomocne w zwalczaniu chorób serca, przyrostu masy i wysokiego cholesterolu. Błonnik zawarty w jabłkach jest bardzo ważny przy zapobieganiu wchłaniania zwrotnego cholesterolu.

 • Cytryna

  Chcesz wyrównać swój poziom pH? Cytryny może i są kwaśne, ale nie daj się zwieść! Cytryny tak naprawdę są doskonałe, żeby utrzymać zasadowość organizmu ciała na odpowiednim poziomie, potrafią też zdziałać cuda dla układu trawiennego i służą jako odtruwacze, pomagając utrzymać organizm w czystości!

 • Ogórek

  Składający się w 96% z wody ogórek jest jednym z najbardziej nawodniających warzyw, jakie możesz dodać do koktajlu NutriBlast. Wysoka zawartość wody jest doskonała dla skóry, odtruwa, a nawet zwalcza raka.

 • Nasiona konopi

  Nasiona konopi są naładowane bogatymi w składniki odżywcze olejami, jak również łatwo trawionym białkiem. Zaledwie dwie łyżki tych nasion dostarczają 11 gramów wysokiej jakości białka, które pomoże twoim komórkom rozwijać się i regenerować. Nasiona konopi są również dobrym źródłem kwasów tłuszczowych omega-6 i omega-3, które pomagają regulować serce, układ odpornościowy i hormony.

 • Woda

  Aby przygotować płynny koktajl NutriBlast, musisz dodać ciekły składnik. Woda jest przeważnie neutralna w smaku i nie dodaje kalorii. Na naszej planecie woda jest najlepszym sposobem, by nawodnić organizm. Wielu z nas jest odwonionych, nie zdając sobie z tego sprawy.

Top