Bądź szczęśliwy

Tropiciel toksyn

Tropiciel toksyn

Zobacz licznik : 1420

Składniki

Instrukcje

Rozsmakuj się w tym detoksykującym koktajlu! Buraki i boćwina znane są ze swoich oczyszczających właściwości i są naładowane przeciwutleniaczami, które pomagają odtruć wątrobę i nerki. Seler jest ceniony za swoje właściwości moczopędne, a witamina C w cytrynie pozwala przemienić szkodliwe toksyny w materiały trawienne.

 • Boćwina

  Nie wyrzucaj zieleniny po odkrojeniu jej od buraka; te liściaste łodygi są świetnym źródłem karotenoidów, flawonoidów i przeciwutleniaczy — witaminy A. Witamina A pomaga utrzymać w zdrowiu błonę śluzową i skórę, a także jest kluczowa dla zdrowych oczu.

 • Seler naciowy

  Seler naciowy jest naładowany przeciwutleniaczami i znany ze swoich właściwości moczopędnych. Jest świetnym środkiem odtruwającym, szczególnie dla nerek, jako że obniża poziom kwasu moczowego we krwi, redukując ryzyko kamicy nerkowej. Choć nie jest uważany za jedzenie o wysokiej zawartości sodu, seler zawiera go więcej niż inne warzywa przez co nada delikatnie słony smak twoim koktajlom.

 • Cytryna

  Chcesz wyrównać swój poziom pH? Cytryny może i są kwaśne, ale nie daj się zwieść! Cytryny tak naprawdę są doskonałe, żeby utrzymać zasadowość organizmu ciała na odpowiednim poziomie, potrafią też zdziałać cuda dla układu trawiennego i służą jako odtruwacze, pomagając utrzymać organizm w czystości!

 • Pieprz cayenne

  Dodaj pikanterii swemu koktajlowi NutriBlast szczyptą pieprzu cayenne! Pieprz cayenne zawiera dużo witaminy A, i jest doskonały na stany zapalne, ból i przekrwienia. Przyspiesza metabolizm. Przynosi ulgę od bólu głowy i bólów reumatycznych. Oczyszcza śluzówkę i przekrwienia. Proces wyboru

 • Woda

  Aby przygotować płynny koktajl NutriBlast, musisz dodać ciekły składnik. Woda jest przeważnie neutralna w smaku i nie dodaje kalorii. Na naszej planecie woda jest najlepszym sposobem, by nawodnić organizm. Wielu z nas jest odwonionych, nie zdając sobie z tego sprawy.

Top