Bądź szczęśliwy

Smak orzeźwienia

Smak orzeźwienia

Zobacz licznik : 1542

Pokonaj upał i utrzymuj właściwy poziom nawodnienia! Ten NutriBlast zawiera wodę kokosową, która ochłodzi Cię w najgorętsze dni, a soczysty melon je osłodzi. Bogate w witaminę C kiwi i jagody goji sprawią, że Twoja cera będzie promienna. Ponadto witamina C ułatwi transport żelaza ze szpinaku, prosto do komórek Twojego ciała!

Składniki

Instrukcje

 • Szpinak

  Może nie będziesz po nim dokładnie jak Popeye, ale szpinak z pewnością dostarczy ci solidną dawkę składników odżywczych. W jego delikatnych, pysznych liściach zawarte są redukujące ciśnienie krwi białka zwane peptydami, zwalczające raka fitoskładniki i budujące kości cząsteczki witaminy K.

 • Miód

  Surowy, organiczny miód, dzięki zawartości węglowodanów, jest świetny w dostarczaniu tak często potrzebnego zastrzyku energii. Miód także dobrze łagodzi ból gardła, poranne mdłości i infekcje pęcherza. Surowy miód jest znacznie zdrowszą opcją od rafinowanych cukrów, takich jak glukoza czy sacharoza.

 • Kiwi

  Kiwi to bogate źródło witaminy C i błonnika spożywczego. Dodatkowo witamina E i kwasy tłuszczowe Omega-3 w pestkach powodują rozrzedzanie krwi, co może obniżyć ryzyko powstania zakrzepów. Żeby przygotować kiwi do ekstrakcji, obetnij końcówki, obierz nożem skórkę i włóż do wysokiego kielicha z pozostałymi składnikami koktajlu.

 • Sok z limonki

  Ach, nie ma niczego lepszego od świeżo wyciśniętego soku z limonki! Limonka, słodki kuzyn cytryny, często używana jest do robienia salsy lub do pokropienia sałatki, ale możesz też dodać trochę soku z limonki jako pyszny dodatek do każdego koktajlu.

 • Melon miodowy

  Melony miodowe zawierają potas, który pomaga obniżyć ciśnienie krwi, jak również uwalniającą przeciwutleniacze witaminę C. Szybko kup ten słodki, soczysty owoc! Żeby przygotować go do ekstrakcji, pokrój melona na ćwiartki, oddziel miąższ od skórki i usuń pestki. Pokrój w kostki o rozmiarach 3-5 cm, potem dodaj do wysokiego naczynia. 

 • Sól morska

  Produkowana poprzez odparowanie wody morskiej, uważa się powszechnie, że sól morska jest zdrowszą alternatywą dla zwykłej soli, chociaż ich skład chemiczny jest taki sam. Proces ten pozostawia jednak pewne minerały, których nie zawiera zwykła sól, zmieniając kolor i smak.

 • Jagody goji

  Ta kopalnia przeciwutleniaczy zdobyła renomę za spowalnianie procesu starzenia się, zwiększanie produkcji komórek mózgowych i ochronę organizmu przed chorobami. Zawartość witaminy A w jagodzie goji pobudza reagowanie układu odpornościowego i zdrowie oczu, pomaga także zapobiegać chorobom serca. Używaj suszonych jagód goji z innymi składnikami koktajli.

 • Woda kokosowa

  Znana jako naturalna Gatorade, zawarte w niej elektrolity nawodniają organizm lepiej niż zwykła woda. Głównym elektrolitem w wodzie kokosowej jest potas. Ma mniej sodu w porównaniu z napojami dla sportowców, lecz nie zawiera dodanych cukrów, dodatków smakowych lub barwników! 

Top