Bądź szczęśliwy

Rycerz Twojego mężczyzny

Rycerz Twojego mężczyzny

Zobacz licznik : 1123

Ten koktajl chroniący męskość zawiera dużo likopeny – przeciwutleniacza znanego z właściwości wspomagających właściwe funkcjonowanie prostaty. Dodaj pestki dyni lub słonecznika dla dodatkowej dawki cynku – świetnie działa na odporność i dobrze wpływa na wzrost testosteronu.

Składniki

Instrukcje

 • Szpinak

  Może nie będziesz po nim dokładnie jak Popeye, ale szpinak z pewnością dostarczy ci solidną dawkę składników odżywczych. W jego delikatnych, pysznych liściach zawarte są redukujące ciśnienie krwi białka zwane peptydami, zwalczające raka fitoskładniki i budujące kości cząsteczki witaminy K.

 • Arbuz

  Chociaż 92% arbuza to woda, pozostałe 8% zawiera mnóstwo składników odżywczych, głównie przeciwutleniaczy. W ich skład wchodzi witamina A, witamina C oraz likopen, który pomaga neutralizować wolne rodniki. By przygotować arbuza do użycia w koktajlu NutriBlast, obetnij skórę i pozbądź się pestek.

 • Grejpfrut

  Czy znasz dietę grejpfrutową? Niszczące tłuszcz właściwości grejpfruta są przypisywane do jego zdolności regulowania poziomu insuliny i zaspokajania głodu. Grejpfrut to kopalnia witaminy C i bogate źródło likopeny, ważnego przeciwutleniacza dla zdrowia prostaty.

 • Woda

  Aby przygotować płynny koktajl NutriBlast, musisz dodać ciekły składnik. Woda jest przeważnie neutralna w smaku i nie dodaje kalorii. Na naszej planecie woda jest najlepszym sposobem, by nawodnić organizm. Wielu z nas jest odwonionych, nie zdając sobie z tego sprawy.

Top