Bądź szczęśliwy

Powiew wakacji!

Powiew wakacji!

Zobacz licznik : 1136

Dzięki temu koktajlowi piaszczysta plaża i chłód nadmorskiej bryzy są na wyciągnięcie ręki. Przywitaj się z wyjątkowo letnim napojem! Dzięki niemu będziesz czuć się wyśmienicie, nawet w upalne dni.

Składniki

Instrukcje

 • Ananas

  Jeden kubek słodkiego, odświeżającego ananasa dostarcza 76,5% dziennej zalecanej dawki manganu, minerału niezbędnego dla produkcji energii i przeciwutleniaczy. Ananas zawiera również witaminę C, która wzmacnia odporność. Poza tym, ananas łagodzi trawienie i działa przeciwzapalnie.

 • Olej kokosowy

  Kiedyś odradzano spożywania oleju kokosowego przez jego wysoką zawartość tłuszczów nasyconych, jednak dziś uważany jest on za super pożywienie. Co się zmieniło? Kokos nie, ale rozwój nauki tak. Wiemy już, że tłuszcze znajdujące się w oleju kokosowym to średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe, mniejsze od długołańcuchowych kwasów tłuszczowych, co oznacza, że nasz organizm łatwiej może zamienić je w energię.

 • Sok z limonki

  Ach, nie ma niczego lepszego od świeżo wyciśniętego soku z limonki! Limonka, słodki kuzyn cytryny, często używana jest do robienia salsy lub do pokropienia sałatki, ale możesz też dodać trochę soku z limonki jako pyszny dodatek do każdego koktajlu.

 • Stevia

  Biorąc pod uwagę wszystkie badania na temat szkodliwości cukru, trwa wyścig, kto pierwszy znajdzie „zdrową” alternatywę. Być może jest to stewia! To małe, słodkie liściaste zioło z Ameryki Południowej dostarcza słodyczy bez kalorii i zawiera roślinne związki fitochemikaliów, które, jak wykazano, regulują poziom cukru we krwi, cholesterol i ciśnienie.

 • Woda kokosowa

  Znana jako naturalna Gatorade, zawarte w niej elektrolity nawodniają organizm lepiej niż zwykła woda. Głównym elektrolitem w wodzie kokosowej jest potas. Ma mniej sodu w porównaniu z napojami dla sportowców, lecz nie zawiera dodanych cukrów, dodatków smakowych lub barwników! 

Top