Bądź szczęśliwy

Kawa mrożona

Kawa mrożona

Zobacz licznik : 4267

Kto nie pragnie pysznej mrożonej kawy? Chyba nikt by jej nie odmówił zwłaszcza kiedy jest podana z bitą śmietaną i czekoladą. To jest znakomity napój o dowolnej porze dnia. Tą przepyszną kawę możesz łatwo wykonać w domu za pomocą NutriBulleta.

Składniki

Instrukcje

 • Mleko sojowe
  Mleko sojowe bywa kontrowersyjne, gdyż zawiera fitoestrogeny. Naukowcy zgadzają się, że jedna porcja pełnowartościowej żywności z soi jest nieszkodliwa dla większości ludzi pod warunkiem, że nie mają na nią alergii. Mleko sojowe jest alternatywą dla produktów mlecznych, a jego zawartość białka można najlepiej porównać do mleka krowiego: 6 gramów na kubek. Białko w soi dostaje wysokie oceny za właściwości chroniące serce.
 • Kakao

  To superjedzenie Majów to czekolada w najczystszej formie. Kakaowiec to naturalny sposób numer jeden na utratę wagi i zastrzyk energii. Surowy kakaowiec wspomaga pracę serca i zawiera największe stężenie przeciwutleniaczy ze wszystkich pokarmów na świecie! Pomaga regulować poziom cukru we krwi i dotlenia krew. Kakao jest wyjątkowo bogate w magnez, chrom, żelazo, mangan, fosfor, cynk i miedź.

 • Kawa

  Wiele osób rozpoczyna dzień od filiżanki starej dobrej kawusi. O ile picie kawy może przynieść pewne korzyści dla zdrowia, to dodane do niej cukier lub śmietanka już nie. Jeśli pragniesz poczuć zastrzyk kofeinowej energii, dodaj do koktajlu parzoną, schłodzoną kawę, ale bez cukru.

 • Cynamon

  Odrobina cynamonu dosłodzi twój koktajl NutriBlast bez dodatku cukru! Cynamon posiada jednak wiele innych pożądanych właściwości. Na przykład wiadomo o nim, że jest przeciwutleniaczem, zapobiega cukrzycy, łagodzi stany zapalne i wzdęcia.

Top