Bądź szczęśliwy

Dip Sernikowy

Dip Sernikowy

Zobacz licznik : 941

Zanurz się w pysznym, kremowym smaku tego sernikowego dipu! Wszystko czego potrzebujesz to pięć prostych składników i kilka minut zabawy. Zaspokoi każdą ochotę na słodycze.

Składniki

Instrukcje

  • Sok z cytryny

    Bądź gotów się wykrzywić! Sok z cytryny może pozostawić kwaśny smak w twoich ustach, ale może tez pomóc ci schudnąć i wyleczyć ból gardła — i nie mówimy tu o szalonym cytrynowym oczyszczaniu organizmu! Sok z cytryny zawiera pektyny — rozpuszczalny błonnik, który jak wykazano pomaga w odchudzaniu.

  • Woda

    Aby przygotować płynny koktajl NutriBlast, musisz dodać ciekły składnik. Woda jest przeważnie neutralna w smaku i nie dodaje kalorii. Na naszej planecie woda jest najlepszym sposobem, by nawodnić organizm. Wielu z nas jest odwonionych, nie zdając sobie z tego sprawy.

  • Stevia

    Biorąc pod uwagę wszystkie badania na temat szkodliwości cukru, trwa wyścig, kto pierwszy znajdzie „zdrową” alternatywę. Być może jest to stewia! To małe, słodkie liściaste zioło z Ameryki Południowej dostarcza słodyczy bez kalorii i zawiera roślinne związki fitochemikaliów, które, jak wykazano, regulują poziom cukru we krwi, cholesterol i ciśnienie.

Top