Porady fitness które zrewolucjonizują twoje życie

Porady Fitness, Które Zrewolucjonizują Twoje życie

Rozpoczęcie pracy z rutynowych fitness jest często trudnym krokiem. Wiele osób ma okresy czasu, kiedy pracują i ćwiczenia, a następnie coś wyrzuca je, szkody, zły nastrój lub pracowity czas w pracy. Po przerwie trudno zacząć od nowa. Jeszcze inni nigdy nie zaczęli rutynowych fitness. Ten artykuł zawiera kilka wskazówek dotyczących rozpoczynania pracy na rutynowych fitness.

Dobrą wskazówką, aby utrzymać formę, jest wypróbowanie treningu obwodowego. Trening obwodowy to metoda podnoszenia ciężarów, w której znacznie skracają czas odpoczynku i wagę. Ta metoda zamienia sesji podnoszenia ciężarów w sesji cardio w tym samym czasie, dzięki czemu można zabić dwa ptaki z jednego kamienia.

Kiedy tworzysz nowe rutynowe fitness, spróbuj włączyć unikalne, zabawne aktywności fizycznej do planu. Zwiedzanie siłowni jest dalekie od jedynego sposobu, aby uzyskać ćwiczenia. Jest to również świetny sposób, aby pozostać zmotywowani do utraty wagi.

Doskonałym sposobem, aby uzyskać dopasowanie jest podnieść kilka dvd treningu i pop je do odtwarzacza DVD. Wspaniałą rzeczą w nich jest to, że można iść we własnym tempie. Możesz wstrzymać dysk DVD, jeśli czujesz się zmęczony, w przeciwieństwie do ustawienia klasy.

Jeśli jeden trzyma się małych ciężarów w zakresie dwóch do dziesięciu funtów w każdej ręce, podczas gdy idą na biegu będą one również włączenie górnej części ciała ćwiczenia do ich ćwiczeń aerobowych. Aktywność, która działa oddzielne obszary fitness w tym samym czasie poprawi wyniki, które widzimy.

Podczas podnoszenia ciężarów nie należy regularnie używać paska do treningu siłowego. Z kontynuowaniem, regularne stosowanie, noszenie pasa wagi będzie utrudniać wzrost mięśni i osłabić dolnej części pleców i mięśni brzucha. Nosić tylko pas treningu wagi podczas próby Max windy, takie jak deadwind, kuca i prasy napowietrznych.

Między treningami, należy spróbować i zmienić uchwyt na pasku, którego używasz. Niektórzy ludzie używają średniej przyczepności, podczas gdy inni używają dużego lub szerokiego uchwytu. Zmiana uchwytu rzeczywiście zmienia typ mięśni, które można poćwiczyć, i można uzyskać wiele pracy out dla jednego baru.

Elastyczna opaska do ćwiczeń może być dobrym sposobem niskiego oporu dla kogoś do pracy nad ich fitness. Zespoły mają również zalety bycia bardzo przenośnym, dzięki czemu możesz zabrać je ze sobą podczas podróży i używać ich w wielu różnych miejscach. Zespół ćwiczeń jest kolejnym dobrym narzędziem fitness dla kogoś mieć.

Nie usprawiedliwiaj się, że nie ćwiczy zgodnie z regularnym harmonogramem. Twoja kondycja jest ważna. Bez niego wszystkie inne rzeczy, które robisz wymówek zrobić, są bezcelowe. Harmonogram godzin do pracy, nawet jeśli można poświęcić tylko 10-15 minut. Twoje ciało będzie zadowolony z konserwacji i struktury i wynagrodzi cię, odpowiednio.

Obuwie jest istotnym elementem w kierunku uczucie tak dobre, jak to możliwe, gdy jesteś na siłowni. Idź do sklepu i zakup wygodnej pary butów treningowych w wybranej marce, które mogą pomóc zmniejszyć rany i pęcherze na siłowni. Odpowiednie trampki mogą poprawić twój schemat fitness.

Mieć fizyczne z lekarzem przed rozpoczęciem programu fitness. Jest to szczególnie ważne, jeśli masz wysokie ciśnienie krwi, dym, cukrzycę lub nadwagę. Lekarz będzie w stanie powiedzieć, czy istnieją wszelkiego rodzaju działania, których należy unikać na początku.

Doskonałym poradą jest eksperymentowanie przy użyciu różnych uchwytów podczas wykonywania wyciskaniu. Możesz kierować reklamy na różne obszary klatki piersiowej, w zależności od tego, gdzie chwyta się pasek. Można nawet kierować triceps wybierając uchwyt, gdzie ręce są bardzo blisko siebie.

Niezwykle pomocne jest mieć partnera do ćwiczeń, gdy zaczynasz na drodze do fitnessu. Łatwo jest zracjonalizować sobie, że jesteś zbyt zmęczony, aby poćwiczyć i zostać w domu tej jednej nocy, ale jeśli ktoś inny liczy na ciebie jako partnera do pracy, o wiele łatwiej jest zmotywować się, aby iść i to zrobić.

Świetnym sposobem na dopasowanie jest zrobienie listy odtwarzania na odtwarzaczu MP3 lub iPodze. Zrób to coś motywującego i z szybkim rytmem. Teraz, za każdym razem, gdy idziesz do treningu, użyj tej listy odtwarzania, śpiewaj razem, jeśli to możliwe. Pomoże to zmotywować cię i pomóc ci w pełni wykorzystać swoje treningi.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak uzyskać jak najwięcej z fitness, to chyba najlepiej, że albo wziąć klasę w nauce sportu ćwiczeń, lub uzyskać osobistego trenera. Jeśli nie jesteś pełen wiedzy na temat kondycji, możesz tracić swój cenny czas.

Podczas pracy nad fitness do czynienia bezpośrednio z biceps, istnieje wiele ćwiczeń, które w szczególności pomóc w tym obszarze. Skoncentrowane loki biceps, loki młotek, a kaznodzieja curl wszystkie działają bardzo dobrze w pracy biceps. Są to świetne ćwiczenia, aby dostać się na ścieżkę lepszych ćwiczeń. Pamiętaj, biceps są pierwsze mięśni ludzie patrzą na ocenić swoją siłę.

Aby uzyskać lepszy trening, pij schłodzoną wodę. Ostatnie badania wykazały, że ćwiczący, którzy pili schłodzoną wodę, w temperaturze około 39 stopni Celsjusza, ćwiczyli przez 25 procent więcej czasu niż ci, którzy pili wodę, która była cieplejsza. Grupa, która wypiła schłodzoną wodę, twierdziła również, że ich ćwiczenia były łatwiejsze.

Dodaj trochę pochylenia do treningu chodzenia lub biegania. Podkręcanie nachylenia pomoże firmie swoje pośladki, a także pomoże Ci spalić do 60 procent więcej kalorii. Jeśli nie masz bieżni do treningu, wyjść na zewnątrz i znaleźć kilka wzgórz, aby przejść.

Powyższy artykuł pokazuje, że rozpoczęcie pracy jest często wielkim wyzwaniem dla włączenia rutynowych fitness w swoim życiu. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz rutynę fitness, czy zrobiłeś sobie przerwę od poprzedniej rutyny fitness z jakiegoś powodu, powyższe wskazówki mogą pomóc Ci wrócić na właściwe tory.

About Porady fitness które zrewolucjonizują twoje życie

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly