Kilka inteligentnych sugestii które pomogą ci dbać o zęby

Kilka Inteligentnych Sugestii, Które Pomogą Ci Dbać O Zęby

Czy jesteś zmęczony żółknięciem zębów? Zakłopotany o wyjdąć w miejscach publicznych, ponieważ nie chcesz, aby ludzie, aby zobaczyć, jak źle wyglądają zęby? Cóż, nie musisz już się ukrywać. Możliwe jest znaczne wybielanie zębów i dobre samopoczucie. Zapoznaj się z poniższym artykułem, aby uzyskać porady na temat wybielania i poprawy zdrowia zębów.

Upewnij się, że dbasz o zęby. Należy nici dentystycznej, myć zęby, i używać płukania doustnego co najmniej dwa razy dziennie. Może to pomóc zapobiec wszelkim problemom z kiedykolwiek powstają. Jeśli nie jesteś pewien, jakich produktów powinieneś używać, nie bój się zapytać dentysty.

Nici dentystyczne pomaga usunąć płytkę na i wokół linii dziąseł i powinny być wykonywane co najmniej dwa razy na dobę. Podczas nitkowania, delikatnie pracować nici dentystycznej w górę iw dół między każdym zębem. Nie podporządkowuj dziąseł surowym procedurom nitkowania; Zamiast tego należy użyć delikatnej ręki i woskowane nici dentystycznej, aby chronić dziąsła.

Regularne szczotkowanie jest ważne dla zębów. Należy szczotkować dwa razy dziennie, a najlepiej po każdym posiłku. Myj zęby przez co najmniej 3 minuty. Użyj pasty do zębów zawierającej fluor. Nici dentystyczne jest istotną częścią codziennej opieki stomatologicznej.

Spróbuj płukać usta po jedzeniu. Szczotkowanie jest nadal najlepszym sposobem czyszczenia zębów po posiłkach, ale czasami nie można tego zrobić. To jest, gdzie płukanie może być przydatne. Podczas płukania usuwasz resztki jedzenia na zębach i w ustach. Pomagasz również zneutralizować poziom pH ust.

Aby zaoszczędzić szkliwo zębów, powstrzymaj się od szczotkowania zbyt mocno i wybierz miękką lub średnią szczoteczkę do zębów. Szczotkowanie zbyt trudne może rzeczywiście nosić szkliwo zębów i raz szkliwo nie ma, nie można go zastąpić! Korzystanie z twardego włosia szczotki również może być szkodliwe dla szkliwa. Korzystanie z odpowiedniej szczotki i techniki może przejść długą drogę w zachowaniu szkliwa zębów.

Jeśli masz małe dzieci, ważne jest, aby nauczyć je o higienie jamy ustnej. Pokaż im, jak prawidłowo myć zęby i nauczyć ich rozpoznawać pokarmy, które uszkadzają zęby. Będą mieli lepszą higienę jako dorośli, jeśli wejdą w nawyk regularnego szczotkowania i nitkowania.

Skonserwuj własną pastę do zębów. Jest to bardzo proste, aby to zrobić. Wystarczy wziąć trochę sody oczyszczonej i wymieszać z odrobiną wody. Użyj pasty do mycia zębów, a następnie całkowicie przepłucz usta. Jest to tańszy sposób, aby uzyskać czyste zęby, i działa prawie tak samo dobrze.

Pij trzy szklanki mleka dziennie, aby uzyskać zdrowy uśmiech. Mleko jest bogate w wapń, którego potrzebują zęby, a także może pomóc utrzymać białe zęby. Jeśli chcesz mieć najjaśniejszy, najzdrowszy uśmiech wokół ciebie z pewnością wypije trzy osiem uncji porcji mleka każdego dnia.

Aby uniknąć poważnego i możliwego trwałego uszkodzenia zębów, nigdy nie używaj ich do jakiejkolwiek aktywności innej niż żucie jedzenia. Ryzykujesz odpryskiwanie lub pękanie zębów za każdym razem, gdy używasz zębów, aby otworzyć paczkę, wyciągnąć coś, co utknęło lub złamać otwarte muszle.

Nie zapomnij nici dentystycznej. Wiele osób nie ma czasu na nici dentystyczne dwa razy dziennie, ale to naprawdę pomaga. Nie można dotrzeć do wszystkich pokarmów i bakterii za pomocą szczoteczki do zębów. Nici dentystyczne mogą pomóc ci dostać się między wszystkie zęby, co oznacza, że będziesz miał mniej ubytków.

Istnieje kilka naturalnych sposobów, aby wybielić zęby, więc nie wierz, że wydawanie ton na środki wybielające jest jedyną opcją. Jedzenie chrupiących pokarmów, takich jak seler, jabłka i marchew, to dobry sposób na naturalne uniesienie plam z zębów bez groźby uszkodzenia szkliwa na nich.

Użyj elektrycznej szczoteczki do zębów. Nie tylko te szczotki pomagają utrzymać czystsze zęby; są one dużo zabawy w użyciu, przynajmniej w porównaniu do normalnej szczoteczki do zębów. To pomoże Ci dokonać szczotkowania w bardziej nawyk. Plus, są one łatwiejsze do czyszczenia i będzie trwać długo!

Jeśli potrzebujesz chirurgii stomatologicznej, porozmawiaj z chirurgiem, aby dowiedzieć się dokładnie, jakie procedury zostaną wykonane. Bakterie, które zwykle przebywa w jamie ustnej mogą dostać się do krwiobiegu i spowodować bardzo specyficzne i niebezpieczne zakażenie. Bakteryjne zapalenie wsierdzia powoduje zakażenie wewnętrznej wyściółki powierzchni serca. Prawdopodobnie zostaną przepisane antybiotyki zapobiec tej komplikacji.

Istnieje wiele over-the-counter produktów do wybielania zębów. Mogą sprawić, że twój uśmiech będzie olśniewający. Ale trzeba również nici dentystycznej, szczotki i regularnie zobaczyć dentystę. Twoje zęby mogą wyglądać powierzchownie biały, gdy cierpisz na choroby dziąseł lub ubytków. Wybielanie zębów nie zastępuje właściwej opieki stomatologicznej.

Dzieci mają łatwiejszy czas z plastikowymi flosserami. Jednak prawda jest taka, że za pomocą nici dentystycznej staromodny sposób, nawijając go wokół palców i działa go między zębami, stosuje się więcej ciśnienia i przynosi więcej gruzu z między zębami.

Zaciskanie szczęk, gdy podkreślił może prowadzić do uszkodzenia zębów. To wywiera nadmierny nacisk na zęby i może powodować złamania w czasie. Bądź świadomy tej aktywności i znajdź sposoby, aby powstrzymać się od tego.

Mimo, że większość ludzi używa produktów do wybielania zębów bez doświadcza żadnych negatywnych konsekwencji, Istnieją pewne możliwe skutki uboczne, które należy pamiętać. Wystawienie warstwy zębiny na niektóre chemikalia wybielające zęby może zwiększyć wrażliwość zębów. Roztwory wybielające mogą również powodować oparzenia chemiczne mogą prowadzić do podrażnienia dziąseł i zaczerwienienia.

Nie ukrywaj już swojego uśmiechu. Flash swój zwycięski uśmiech z pięknymi, białymi zębami do wszystkich, że widzisz. Pamiętaj, że uśmiech może prowadzić do wszelkiego rodzaju możliwości w twoim życiu. Niestety, jeśli nigdy się nie uśmiechasz, ponieważ jesteś zakłopotany zębami, to nie może się zdarzyć. Teraz, gdy jesteś uzbrojony w te wskazówki, możesz odnieść sukces w wybielaniu zębów i osiągnięciu pięknego uśmiechu, z którego możesz być dumny.

About Kilka inteligentnych sugestii które pomogą ci dbać o zęby

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly